گزارش این برنامه

توضیحات

تلگرام اصلی نسخه ی 9.1.0

تلگرام اندروید نسخه ی 9.1.0

تلگرام به نسخه 9.1.0 آپدیت شد.

تلگرام آپدیت شد و مواردی که در نسخه‌ی آزمایشی بود به آن اضافه شد. مهم‌ترین ویژگی این آپدیت همان استیکر متحرک ویدئویی است که دارای محدودیت ۳ثانیه‌ای و حجم ۲۵۶کیلوبایتی است.

همچنین درباره ری‌اکشن‌ها، ۵ اموجی 🥰🤯🤔🤬👏 نیز به ۱۱ اموجی قبلی اضافه شده و مثل منشن، می‌توانید در لیست چت‌ها ببینید که در کدام گفتگو، به مطلب شما ری‌اکشن صورت گرفته.


استیکرهای ویدیویی

کیفیت و سبک بودن استیکرهای متحرک تلگرام (هر استیکر کمتر از 30 کیلوبایت) با هیچ اپلیکیشن دیگری قابل مقایسه نیست. توجه فرمایید که فرایند ایجاد آن استیکرها به تجربه و نرم‌افزار خاصی (مانند Adobe Illustrator) احتیاج دارد.

قابلیت پشتیبانی از استیکرهای تبدیل شده از ویدیو را اضافه کرده‌ایم تا به راحتی بتوانید با هر نرم‌افزار ویرایش ویدیویی، استیکرهای متحرک با جزییات بالا بسازید.

طبق معمول، می‌توانید بسته‌های استیکر خود را با ربات @Stickers بسازید – و یا از استیکرهای جدید ساخته شده توسط دیگران استفاده کنید. ولی مراقب باشید که هرگز به چشم‌های گوجه خیره نشوید.

طراحان حرفه‌ای می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای استیکر ویدیویی را مطالعه کنند.

برنامه‌نویسان نیز می‌توانند با استفاده از API وارد کردن استیکر ، اپلیکیشن‌هایی حرفه‌ای جهت طراحی و انتقال استیکرها به تلگرام بسازند.

واکنش‌های بهتر

انیمیشن‌های هر واکنش، کوچک‌تر و فشرده‌تر شده‌اند. جهت ارسال انیمیشن بزرگ‌تر، دست خود را روی یک اموجی نگه دارید.

همچنین، واکنش‌ها نیز مانند اموجی‌های تعاملی، به طور همزمان پخش شده و مخاطب شما نیز همراه با شما انیمیشن واکنش را خواهد دید.

تلگرام نسخه ی جدید

واکنش‌ها نه تنها برای ابراز احساسات، بلکه جهت ارسال پاسخ و تایید سریع نیز به کار می‌روند – به همین دلیل، از این به بعد واکنش‌ها نیز مانند پیام‌ها دارای وضعیت مشاهده خواهند بود. درست مانند دکمه‌ی @ برای پاسخ‌ها و اشاره‌ها، دکمه‌ی جدید ♡ نیز زمانی که واکنش جدیدی به پیام‌های شما وجود داشته باشد نمایش داده خواهد شد.

واکنش‌های جدید و اموجی‌های تعاملی

همچنین 5 اموجی جدید  به واکنش‌ها اضافه شده که می‌توانید در هر بحثی (از فیلم‌های کریستوفر نولان گرفته تا اخبار اقتصادی) از آن‌ها استفاده کنید.

واکنش‌های جدید همچنین به عنوان اموجی‌های تعاملی پشتیبانی می‌شوند. اموجی 🥰🤯🤔🤬یا 👏 را به هر گفتگوی خصوصی بدون هیچ متن دیگری ارسال کنید و سپس اموجی متحرک را بزنید تا جلوه تمام صفحه همگام‌سازی شده اعمال شود.

دانلود تلگرام اصلی

جابجایی بین گفتگوهای اخیر

پس از جابجایی بین گفتگوها و یا رفتن به کانال خوانده نشده‌ی بعدی، دست خود را روی دکمه‌ی بازگشت نگه داشته و به گفتگوی مورد نظر خود برگردید. با انتخاب نام فرستنده‌ی یک پیام هدایت شده، باز کردن لینک گفتگوها، باز کردن نام کاربری، پروفایل و…، گفتگوی مورد نظر به لیست بازگشت اضافه خواهد شد.

تلگرام نسخه ی جدید

رفع باگ و موارد بیشتر

برنامه‌نویسان ما دو هفته از ماه ژانویه را به طور کامل به رفع باگ‌های موجود در اپلیکیشن‌های تلگرام و موارد دیگر از جمله ارتقای کیفیت تماس‌ها، اضافه کردن قابلیت ترجمه در بخش مشاهده‌ی فوری (و بیوها در iOS)، قابلیت ارسال پیام بی‌صدا از منوی اشتراک‌گذاری و… اختصاص دادند.

هم اکنون میتوانید این نرمافزار فوق العاده را از وب سایت اپدونی دانلود و نصب کنید:

نسخه های دیگر

ورژن حجم سیستم مورد نیاز تاریخ انتشار
- - - -
- - - -

لینک دانلود

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

نکته مهم در فایل های نصبی :

فایل های APk فایل نصبی هستند و با کلیک بر روی آنها میتوانید نصب کنید.

فایل های نصبی را با توجه به پردازنده مرکزی گوشی خود دانلود کنید (برای مثال ARM یا Arm64)

برای یافتن معماری پردازنده مرکزی از CPU-z استفاده کنید.

فایل دیتا ممکن است به صورت فشرده (ZIP) ارائه شود.

داخل فایل فشرده ممکن است فایل هایی با پسوند OBB یا پوشه ای از دیتا ها وجود داشته باشد. اگر تعداد فایل ها 1الی 3 فایل با پسوند OBB بود ، باید آنها را در مسیر Android/OBB انتقال دهید.
اگر بیشتر از سه فایل با پسوند های مختلف بود باید در مسیر Android/Data قرار دهید.

اگر در طول مسیر از شما پسورد خواسته شد از پسورد زیر استفاده کنید:

@appduny