clash of clans | کلش اف کلنز مود شده اخرین نسخه

15.352.22

Clash Of Clans نسخه مود شده و اخرین نسخه بازی
لینک های دانلود
4.5/5 امتیاز: 5,400,000
توسعه دهنده
Supercell
آخرین بروزرسانی
1402/6/4
حجم
385MB
ورژن
15.352.22
سیستم مورد نیاز
5 به بالا
لینک گوگل پلی این برنامه
Google Play

گزارش این برنامه

توضیحات

clash of clans یک بازی استراتژیک است که بسیاری از عناصر پیچیده مانند ساختن، دفاع و استقرار جوخه ها را ترکیب می کند. هر یک از جزئیات کمک بزرگی به این بازی می کند و به تدریج گیم پلی جدیدی ایجاد می کند و به بازیکنان سرگرمی و تحریک زیادی می دهد.

نسخه مود شده بازی کلش اف کلنز

گیم پلی استراتژی نوآورانه و عمیق

ساختار توسعه و گیم پلی clash of clans منحصر به فرد و تازه است. در این بازی، بازیکنان باید یک پادشاهی قدرتمند بسازند، سربازان را آموزش دهند و قلمرو های بی شماری را فتح کنند.

اگرچه همه چیز در زمان واقعی اتفاق می افتد یعنی برای ارتقای قهرمانان و… باید زمان واقعی را منتظر بمانید. بازیکنان باید به طور کامل عواملی از جمله حفظ پادشاهی و حفاظت از منابع را تجربه کنند. بازیکنان می توانند به هر چیزی که در خط دیدشان باشد حمله کنند، چه PvE و چه PvP، تا منابع ارزشمندی را بدست آورند. علاوه بر این، آنها باید چیزهای بیشتری را برای تقویت ملت یا کمک به رونق صنف ارتقا دهند.

نسخه مود شده بازی کلش اف کلنز

پادشاهی خود را بسازید و گسترش دهید

همه بازیکنان به پادشاه کشور خود تبدیل خواهند شد و از این طریق همه چیز را با حداکثر عملکرد توسعه، گسترش و ارتقاء خواهند داد. خوشبختانه، بازی دستورالعمل‌های کامل زیادی در ساخت امکانات یا ساختمان‌ها، تضمین ثبات پادشاهی و ایجاد منابع زیادی خواهد داشت.

گسترش پادشاهی همچنین شامل ساخت دفاعی مؤثر در برابر حمله تهاجمات دشمنان دارد. هر پادشاهی دارای حداکثر ظرفیت ساخت است، بنابراین ایجاد دفاع یک عنصر ضروری در سبک استراتژی است. علاوه بر این، بازیکن می‌تواند هر ساختمانی را پس از برآورده کردن حداقل شرایط بر اساس سایر امکانات در پادشاهی ارتقا دهد.

نسخه مود شده بازی کلش اف کلنز

ارتش خود را بسازید و پادشاهی های دیگر را فتح کنید

ارتش واحد حمله اصلی یک بازیکن در کلش اف کلنز است و توسعه آنها پیچیده است اما در آینده نتیجه خواهد داد. هیجان‌انگیزترین نکته این است که تعداد کل یک ارتش 50 نفر است. با این حال، هر جوخه می‌تواند با تعداد زیادی واحد کوچک‌تر همراه شود و بازیکن را وادار می‌کند تا یک آرایش حمله موثر ترتیب دهد. تنوع ارتش‌های رزمی پیچیده و ضروری است و به توسعه یا تحقیقات زیادی برای بهبود عملکرد رزمی نیاز دارد.

بازیکن می تواند از طریق سیستم تحقیقاتی در مورد واحدهای نبرد جدید تحقیق کرده و پس از جمع آوری کارت های کافی آنها را ارتقا دهد. علاوه بر این، فتح پادشاهی های دیگر همیشه پیچیده است و سرگرمی های بی پایان برای همه وجود دارد. در حین مبارزه، استقرار واحدها مستلزم محاسبات زیاد و هم ترازی منطقی است تا بازیکنان بتوانند پس از انجام بسیاری از شرایط یا از بین بردن اهداف مهم، میدان نبرد را به راحتی کنترل کنند.

نسخه مود شده بازی کلش اف کلنز

مینی بازی های باشکوه برای پاداش های اضافی

علاوه بر گیم پلی اصلی، مینی گیم ها امکانات اضافی عالی برای تغییر جو بازیکن هستند. این همچنین به آنها اجازه می دهد تا جوایز بیشتری را جمع آوری کنند، محتوای مینی بازی ها دائماً در حال تغییر است تا بازیکنان بتوانند هر از گاهی از تغییرات جدید لذت ببرند.

نکته مهم!!

  • سرور های این نسخه از بازی از سرور اصلی بازی جداست
  • اگه هنگام ورود به بازی به مشکل خوردید از Vpn استفاده کنید

تصاویر

لینک دانلود

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

نکته مهم در فایل های نصبی :

فایل های APk فایل نصبی هستند و با کلیک بر روی آنها میتوانید نصب کنید.

فایل های نصبی را با توجه به پردازنده مرکزی گوشی خود دانلود کنید (برای مثال ARM یا Arm64)

برای یافتن معماری پردازنده مرکزی از CPU-z استفاده کنید.

اگر پسوند فایل Xapk بود باید از برنامه Xapk installer استفاده کنید ، این نوع از پسوند ها ترکیبی از Obb و Apk هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات فیس بوک